Szilvásvárad Masters Nemzetközi Díjugrató Verseny 2. nap

A Szilvásvárad Masters Nemzetközi Díjugrató verseny második versenynapján 7 kategóriában összesen 176 startot láthattak a nézők.

A Scuderia Sonnevend 6-7 éves lovak versenyszámában a győztes Queen of Zuccero lett, lovasával Kovács Henrivel.

A 125 cm-es versenyszámban megismételte győzelmét az oszták versenyző Tobias Pfingstl és lova, Copacabana.

A CSI 1* VIP tour első fordulójában a cseh színekben versenyző Lucie Vyskocilova-Black Jack páros végzett az első helyen.

A póni kategóriában a győztes Gubicza Dorottya és lova, Quint van de Groenheuvel.

A CSI gyermek kategóriában a dobogó mindhárom fokán magyar lovas végzett, a győztes Sáli Csenge és Jácint.

A CSI 3* Silver Tour 130 cm-es versenyszámában szintén magyar versenyzőnek szólt a himnusz: Szuhai Rodrigó és Jayjay bizonyult a legjobbnak.

A nap fénypontja az Inter Horse Truck által szponzorált 150 cm-es versenyszám, amely a nemzetközi színvonalú Szilvásváradi Lipicai Lovasközpont arénájában villanyfénynél zajlott. A 27 induló közül 10 lovast láthattunk az összevetésben, ahol a leggyorsabb hibátlan pályával az osztrák Gertfried Puck és lova Equitron Naxcel V aratott győzelmet.

A holnapi versenynapon többek közt a fiatal lovak döntő versenyszámát, villanyfényes nagydíjat, valamint ride and drive showműsort láthatnak az érdeklődők.

Fotók: Császár Fotó